اهداف جراحی بینی

در مطالب قبلی درباره جراحی زیبایی بینی و بهترین جراح بینی صحبت کردیم در ادامه قصد داریم در مورد اهداف جراحی بینی صحبت کنیم.

یکی از عوامل مهم در داشتن صورتی زیبا، تناسب در بخش­های مختلف صورت می­باشد. بینی به­ عنوان عضوی که در مرکز و جلوی صورت قرار گرفته نقش مهمی در زمینه­ ی زیبایی ایفا می­کند.

با استفاده از کمک­های یک متخصص جراح و همچنین افراد با دانش در زمینه ­ی لوازم آرایشی و بهداشتی می­توان به بیمار برای رسیدن به ظاهری متناسب و زیبا کمک نمود.

جراحی زیبایی بینی یکی از روش­هایی است که به افرادی که از اندازه و شکل ظاهری بینی­شان راضی نیستند کمک می­کند تا به شکل دلخواه خود برسند.

همچنین با استفاده از جراحی زیبایی بینی می­توان عملکرد بینی را در مواردی که دچار مشکل و آسیب­های جدی شده است بهبود بخشید.

به طور کلی اهداف جراحی بینی را به صورت زیر می­توان خلاصه کرد:

  • برطرف کردن مشکلات تنفسی
  • صاف کردن بینی­های کج
  • صاف کردن برجستگی­های بینی
  • کاهش طول بینی
  • باریک کردن بینی­ هایی که برای صورت بسیار پهن هستند
  • بازگرداندن تناسب به بینی­ هایی که بر اثر جراحت دچار آسیب شده­ اند.

زنان و مردان از هر سنی می­توانند از جراحی زیبایی بینی سود ببرند. جراحی زیبایی بینی یکی محبوب­ترین روش­های جراحی در میان نوجوانان نیز می­باشد، اگرچه جراحان زیبایی هنگام ارزیابی این­که آیا فرد برای جراحی از لحاظ سنی مناسب است یا خیر مراقبت­های ویژه­ای را انجام می­دهند ولی در حالت کلی می­توان گفت که باید بینی به طور کامل رشد کرده باشد و معمولاً محدوده­ی سنی 14 سال برای دختران و 16 سال برای پسران در نظر گرفته می­شود همچنین افراد جوان باید بلوغ و درک کاملی از خود در زمینه ­ی جراحی زیبایی بینی نشان دهند.

قبل از انجام عمل جراحی باید جراح باید به طور کامل روش­، خطرات و مزایای جراحی را به بیمار خاطر نشان کند.

بهترین جراح بینی دکتر معتبر