قبل و بعد لیفت صورت

لیفت صورت

پوست با دارا بودن سطحی حدود دو متر مربع،بزرگترین ارگان بدن می باشد.این ارگان اولین سد دفاعی بدن در مقابل جراحت های فیزیکی بوده و ارگان های داخلی را در مقابل عوامل شیمیایی و پاتوژن های محیطی محافظت می کند.
در معرض دید بودن این ارگان ،موجب شده تا سلامتی و زیبایی آن نقش مهم و کلیدی در زیبایی افراد بوجود آورد بدین منظور متخصصان امر زیبایی شناختی ،به دنبال روش ها و راهکارهایی جهت سالم تر و زیباتر کردن پوست انسان هستند.
عوامل ایجاد کننده پیری پوست را می توان به 2 دسته عوامل درونی و بیرونی تقسیم کرد.سر دسته عوامل بیرونی را اشعه ماورا بنفش خورشید تشکیل می دهد.

لیفتیگ صورت به روش جراحی

موثرترین روش از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست صورت ،انجام لیفتینگ به روش جراحی است. در روش جراحی که معمولا بدون بیهوشی کامل(با استفاده از داروی خواب آور و بی حسی) انجام می‌شود برش‌هایی در سطح پوست ایجاد می‌شود و بعد از اعمال تغییرات لازم در عضلات و کشیدن پوست، پوست را به استخوان متصل می‌کنند و مازاد پوست را برش داده و جدا می‌کنند و بهترین روش موجود در درمان چین و چروک صورت است.

روش هایی دیگر لیفت صورت از جمله  لیفت با نخ و همچنین  هایفوتراپی و RF  که در آن از امواج الکترومغناطیس استفاده می شود هستند. برای مشاهده تأثیر  روش هابه زمان نیاز است که البته دائمی نبوده و پس از مدت کوتاهی از بین می رود.اثرات کوچک و غیر دائم ایجاد شده در کنار هزینه ای که بیماران در اینگونه روش ها متحمل می شود باعث عدم رضایت در دستیابی به نتیجه دلخواه است.

جهت مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129219406 تماس حاصل فرمایید .