درباره پروتز سینه

در مطالب قبلی درباره پروتز سینه و بهترین جراح پروتز سینه مطالبی را بیان کردیم در ادامه مطالب بیشتری درباره پروتز سینه و راهنمایی شما جهت شناخت بهترین جراح پروتز سینه بیان خواهیم کرد.

پروتز سینه یک شکل سینه­ ی مصنوعی است که جایگزین بخشی و یا کل سینه که از دست رفته است می­شود.

اغلب پروتزهای سینه از ژل سیلیکون نرمی که در داخل یک فیلم باریک قرار گرفته است ساخته می­شوند.

همچنین از مواد دیگری نیز برای ساخت پروتز سینه همچون فوم یا فیبر به منظور هر چه طبیعی­تر شدن وزن یا شکل ظاهری آن مورد استفاده قرار می­گیرداین پروتز­ها، شبیه به شکل طبیعی سینه ­ی زنان و یا بخشی از آن ساخته می­شوند.

سطح بیرونی آن صاف و نرم است، همچنین ممکن است شامل نوک سینه­ هم بشود. بسیاری از خانم­هایی که به خاطر سرطان سینه عمل جراحی انجام داده­اند و بازسازی سینه صورت نگرفته است، پروتز سینه بسیار برای آن­ها مناسب می­باشد. همچنین پروتز سینه می­تواند برای خانم­هایی که به طور طبیعی سینه­ی آن­ها در شکل و اندازه، متفاوت از حالت طبیعی باشد مورد استفاده قرار گیرد.

افرادی نیز که از شکل و اندازه­ی سینه­ ی خود ناراضی می­باشند از دیگر گزینه­ هایی هستند که عمل پروتز سینه برای آن­ها توصیه می­شود.

یکی از مزایای عمل پروتز سینه برای افرادی که عمل جراحی انجام داده­اند و هنوز شکل سینه­ی آن­ها بازسازی نشده است این است که شما می­توانید از شکل موقت آن نیز استفاده کنید، به این صورت که از شکل موقت پروتز سینه استفاده خواهید کرد تا زمانی که بازسازی سینه به طور کامل صورت گیرد.

از عمل جراحی پروتز سینه به منظور بخشیدن ظاهری زیباتر به فرم بدن نیز استفاده می­گردد.

نکته­ ی مهم در این خصوص داشتن جلسه­ ی مشاوره میان بیمار و پزشک جراح است تا درخصوص روش­های مناسب برای انجام این کار و همچنین این­که چه شکلی برای بدن آن­ها مناسب­تر است، بررسی شود .

این عمل جراحی با استفاده از بی­هوشی عمومی و در طی یک یا دو ساعت صوزت می­پذیرد.

بهترین جراح پروتز سینه دکتر معتبر