دلایل جوانسازی صورت

در مطالب قبلی درباره جوانسازی صورت صحبت کردیم در ادامه درباره دلایل جوانسازی صورت صحبت کنیم.

اگر از ظاهر و چهره خود به اندازه کافی راضی نیستید ولی نمی دانید روش های جوانسازی صورت چیست وقت آن رسیده با یک جراح پلاستیک و زیبایی مشورت کنید تا پس از بررسی چهره و وضعیت پوستتان بهترین روش جوانسازی صورت را به شما پیشنهاد دهد.

اگر شما با ظاهر خود ناراضی هستید، اما مطمئن نیستید که گزینه های جوانسازی شما چیست، وقت آن است که با یک جراح پلاستیک مشورت کنید. یک تجزیه و تحلیل فقط این است ، نگاه عمیق به وضعیت زیبایی پوست شما. این فرصتی است برای یادگیری و سوال کردن در یک محیط امن و سلامت.

 

در اینجا چهار دلیل برای برنامه ریزی یک مشاوره وجود دارد:

 

  1. WRINKLES مبارزه

پیری می تواند یک تجربه فوق العاده باشد، پر از خاطرات بزرگ و روابط پایدار. با این وجود، عوارض جانبی آن شامل ظاهر شدن چین و چروک در اطراف دهان، چشم ها، گردن و پیشانی است. هنگامی که شما در آینه نگاه می کنید و چهره ای که به نظر می رسد به رسمیت نمی شناسد، تجربه می تواند به اعتماد به نفس شما آسیب برساند.

در طول یک مشاور پوستی با جراح پلاستیک خود، می توانید با هم کار کنید تا بهترین راه حل ها برای نیازهای شما را تعیین کنید. تیم مراقبت شما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا تزریق یا سایر روش های مناسب برای شما مناسب است یا خیر.

 

  1. کاهش ظاهر ساپورت

روزهای طولانی در ساحل سرگرم کننده هستند، اما طول عمر مواجهه با اشعه ماوراء بنفش می تواند به پوست آسیب برساند و منجر به نقاط قهوه ای یا سفید شود. لکه های قهوه ای ناشی از تجمع ملانین، یک رنگدانه طبیعی در پوست شما است. لکه های سفید هنگامی ایجاد می شوند که مناطق پوست شما دیگر نمی توانند رنگدانه تولید کنند.

جراح پلاستیک ممکن است چندین پیشنهاد را در مورد چگونگی کاهش این علائم آسیب آفتاب به چهره، گردن، دست، شانه یا پشت خود داشته باشد. گزینه هایی برای کاهش ظاهر آسیب آفتاب شامل چربی های شیمیایی، اعمال جراحی لیپوساکشن و لیزر است.

دلایل جوانسازی صورت

3.حذف پوست پس از کاهش وزن

از دست دادن وزن بیش از حد یک هدف فوق العاده است و می تواند خود تصویر شما را بهبود بخشد. پس از همه این کار سخت، می تواند ناامید کننده برای دیدن پوست تیره. برخی از کشش ممکن است به خودی خود ناپدید شود. با این حال، کاهش وزن قابل توجهی اغلب نیاز به حذف پوست اضافی به وسیله جراحی دارد.

مشاوره با جراح پلاستیک نه تنها می تواند شما یک ایده بهتر از گزینه های خود را ارائه دهد، بلکه ارائه صلح از ذهن در مورد آینده زیبایی خود را. شما قبلا در عرق و کار سخت قرار داده اید، حالا وقت آن است که رویاهای خود را تحقق بخشید.

 

  1. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید

هدف اصلی از تجزیه و تحلیل جوانه زنی پوست شما این است که به شما کمک کند احساس اعتماد به نفس بیشتر و خوشحال با ظاهر خود را. گزینه های زیادی برای شما وجود دارد که می توانید تصمیم بگیرید که برای شما مناسب است. اما شما مجبور نیستید این تصمیم را به تنهایی انجام دهید. تیم مراقبت شما می تواند شما را از طریق همه چیز پیاده کند و توصیه های مفصل و شخصی را ارائه دهد.

دکتر ماروتا یک جراح پلاستیک صورت است که توسط هیئت مدیره تایید شده است. او متعهد به ارائه بهترین تجربه ممکن برای مشتریان خود است. برنامه مشاوره امروز تا ببینید که چگونه دکتر ماروتا و تیم او می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که گزینه های جوان سازی پوست برای شما مناسب هستند.

جوانسازی صورت توسط دکتر معتبر