فرم دهی باسن

در مطالب قبلی درباره جراحی پروتز باسن صحبت کردیم در این مطلب در مورد فرم دهی باسن و نکات تکمیلی آن صحبت می کنیم.

یکی از عوامل عمده در داشتن ظاهری زیبا، باسن­ خوش فرم می­باشد که سبب جذابیت بدن و همچنین افزایش اعتماد به نفس در افراد می­گردد.

یکی از عمل­های جراحی زیبایی که امروزه طرفداران فراوانی پیدا کرده، عمل جراحی پروتز باسن می­باشد.

عوامل متعددی سبب می­شوند که افراد به این نوع عمل ­های جراحی گرایش پیدا کنند، بسیاری از افراد و مخصوصاً خانم­ هایی که باسن­ آن­ها به صورت کامل رشد نکرده از جمله متقاضیان این عمل جراحی می­باشند.

باسن گرد و خوش فرم از ویژگی­ هایی است که سبب زیبایی فرم ظاهری بدن می­گردد که همین امر خود سبب افزایش اعتماد به نفس و تقویت روحیه­ ی افراد می­شود.

روش­های گوناگونی برای انجام این عمل وجود دارد که هر کدام به منظور خاصی صورت می­پذیرد که در ادامه چند نمونه از آن­ها را معرفی خواهیم نمود.

برخی برای کوچک­تر کردن اندازه­ ی باسن خود از لیپوساکشن استفاده می­کنند.

در این روش با استفاده از لوله­ های باریک مقدار چربی اضافه از ناحیه باسن تخلیه می­شود، در این نوع عمل جراحی باید توجه داشت که باسن پس از تخلیه چربی­ ها، تقارن باسن حفظ شده باشد.

فرم دهی باسن

همچنین عده ­ای نیز که از اندازه ­ی باسن خود ناراضی هستند و نسبت به کوچک بودن اندازه ­ی آن ناخرسندند، با استفاده از دو روش تزریق چربی و پروتز به باسن خود فرم دلخواهشان را بدهند.

لیفت باسن نیز از جمله روش­هایی است که باعث بزرگ­تر شدن و همچنین خوش فرم تر شدن باسن می­گردد.

انتخاب روش مناسب و همچنین مشورت با پزشک پیش از هرگونه اقدامی از مواردی می­باشد که حتما افراد متقاضی به آن نهایت توجه را داشته باشند.

البته کسانی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می­دهند پیش از آن­که نسبت به این­گونه عمل ­های جراحی زیبایی نیاز پیدا کنند لازم است بدانند که برخی راهکارها از جمله ورزش کردن و تغذیه مناسب بسیار می­تواند در این راستا به آن­ها کمک کند.

جراحی پروتز باسن توسط دکتر معتبر