قبل و بعد از تزریق چربی

فرآیند تزریق چربی

برای کمک به بیمارانی انجام می‌شود که با نشانه‌های پیری صورت و تحلیل چربی و کاهش حجم بدن مواجه شده‌اند. این درمان در دو مرحله انجام می‌شود؛ جراح نخست با استفاده از تکنیک لیپوساکشن، چربی را از ناحیه اهدا کننده استخراج می‌کند و در مرحله دوم چربی را پس از خالص‌سازی در ناحیه مورد نظر تزریق می‌کند. تزریق چربی می تواند به میزان قابل توجهی چین و چروکها و سایر نواقص پوست را کاهش داده یا برطرف نماید. همچنین تزریق چربی می  تواند ظاهر جوانتری را برای فرد ایجاد کند.
وقتی چربی با سایر فیلرهای مقایسه می شود، عمده ترین مزیت آن این است که از بدن خود فرد گرفته می شود و احتمال واکنش آلرژیک وجود ندارد.
در مواردی که قرار باشد تزریقی در لایه های عمقی و یا حجمی بیشتر از 10 سی سی انجام شود ، انتخاب اول تزریق چربی است.همچنين دوام چربی از بسیاری از فیلرهای قابل جذب (هیالورو نیک اسید) بیشتر است.

موارد درمان با استفاده از تزريق چربي:

1. آتروفی چربی ناشی از افزایش سن در نواحی خطوط  خنده  خط اخم، پلک و اطراف چشم و…
2. برجسته سازی اجزای صورت مثل گونه و چانه
3. تروماهای صورت و اندامها ، پرکردن بعضی از انواع اسکار و بهبودی ظاهر آنها
4. صدمات بافت نرم
5. برجسته سازی باسن (که به آن ‪Brazilian  bult lift‬ می گویند)
6. برای پشت دست به منظور ایجاد ظاهری پرتر و جوان تر برای دست
7. برجسته سازی سینه
8 درمان نواقص مادرزادی نظیر آتروفی همی فاسیال (نیمه صورت)

دوران بهبود:

نتایج تزریق چربی به صورت بلافاصله پس از عمل مشخص می‌شود و صورتی جوان‌تر و شاداب‌تر را به جا می‌ گذارد.بیماران معمولاً پس از ۱۰ تا ۱۴ روز به سر کار برمی‌گردند، البته اکیداً توصیه می‌شود تا از انجام فعالیت‌های بدنی سنگین به مدت چند هفته خودداری کنند تا فرایند التیام کامل انجام شود. جای زخم حداقل است و به برش‌های لیپوساکشن محدود می‌شود که معمولاً کوچک و ناپیدا است.

جهت مشاوره کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129219406 تماس حاصل فرمایید