عکس قبل و بعد لیپوماتیک

ران پا یکی از قسمت های مهم بدن می باشد که تناسب آن تاثیر زیادی در زیبایی جسمی و تناسب اندام دارد. در صورتی که این قسمت به دلیل عوامل ژنتیکی و یا نداشتن تحرک بیش از اندازه بزرگ باشد، علاوه بر اینکه تناسب اندام را از بین می برد، موجب عرق سوز شدن قسمت بالای پا و مشکلات راه رفتن هم می شود. احساس سنگینی در ناحیه ران پا به شدت نحوه راه رفتن، نشستن و دراز کشیدن را تحت تاثیر قرار می دهد. افرادی که ساعت زیادی از روز را در حال نشستن هستند، پس از مدتی چربی های اضافه در ناحیه ران آنها جمع می شود.در برخی دیگر اختلالات هورمونی و یا مشکلات دیگر مانع داشتن رانها متناسب در آنها می شود.پا دارای نواحی مختلف ازجمله خارج ران – داخل ران – جلو ران – پشت ران – اطراف زانو – پشت ساق و قوزک پا می باشد که عموما این جراحی برای افرادی که دارای بغل ران هستند و یا داخل ران آنها دارای حجم بسیار چربی می باشد تاثیر قابل توجهی دارد.
به وسیله لیپوماتیک ران ، چربی های اضافه پا توسط امواج اینفراسونیک از محل اتصال جدا شده وبا روش کاملا فیزیکی بدون بهره گیری از اشعه و حرارت و صرفا به وسیله حرکات لرزشی لوله ای به نام کانولا به حالتی در می آید که به آرامی و بدون ایجاد درد و خونریزی بوسیله دستگاه از بدن استخراج می شود. . جالب است بدانید که تنها در این روش است که می توان چربی های خارج شده را جهت پر کردن در جای دیگری از بدن مانند باسن و سینه استفاده نمایید.
جراحی لیپوماتیک ران بسیار کم خطر بوده و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی، از طریق بی حسی موضعی انجام میگیرد.این جراحی نیازی به برش و بخیه ندارد و تنها با ایجاد شکاف کوچکی در نواحی مشخصی انجام میگیرد. در ضمن این جراحی برخلاف سایر روشها موجب شل شدن پوست نخواهد شد و ماندگاری طولانی تری دارد.بنابراین اگر به دنبال روشی کم هزینه، بدون درد و نقاهت طولانی و با کمترین عوارض جانبی جهت زیبایی هرچه بیشتر اندام خود هستید توصیه ما روش لیپوماتیک می باشد.

 جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129219406 تماس حاصل فرمایید.